top of page

Polygiene Odor Crunch

Nedir & Nasıl çalışır?

Bu yeni teknoloji, dünyadaki en yaygın hammaddelerden ikisi olan kum (silis) ve suya dayanmaktadır. Polygiene Odor Crunch©, vücut kokuları, sigara dumanı, yemek pişirme dumanları veya diğer kokulu ortamlardan gelen günlük hayatımızda karşılaştığımız hoş olmayan kokuları yakalar ve yok eder.

Nasıl çalışır ?

Polygiene Odor Crunch©, kumdaki ana bileşen olan ve kokuyu yok eden benzersiz bir katalizör ile modifiye edilen silikadan oluşur.Polygiene Odor Crunch partikülleri, 2 aşamalı koku giderme işleminde kokuları son derece verimli bir şekilde ortadan kaldırır.Rahatsız edici koku oksijen, nitrojen ve kükürt içeren moleküllerden oluşur. Bu koku molekülleri, Odor Crunch'taki modifiye edilmiş silika parçacıklarına yapışacaktır.Koku molekülleri absorbe edildikten sonra, katalitik olarak kırılabilir ve parçalanabilir ve rahatsız edici koku kalıcı olarak ortadan kaldırılır.

Polygiene Teknoloji faydaları

Giysileriniz, ayakkabılarınız ve ürünleriniz: • Daha uzun süre temiz kalır – Polygiene Odor Crunch, vücut kokusu, sigara dumanı veya yemek dumanından kaynaklanan kokuları ortadan kaldırır, böylece giysilerinizi tekrar tekrar yıkamanıza gerek kalmadan yeniden kullanabilirsiniz.• Daha uzun süre dayanır – Ürünler taze kaldığı için daha az yıkama gerekir ve ürünler daha uzun süre dayanır. (Giysilerimizi yarısı kadar yıkayıp iki katı kadar saklayabiliriz)• İklim konusunda akıllı olun – Polygiene Stay Fresh Teknolojisine sahip giysiler ve giysiler, daha az yıkanmaya ihtiyaç duyarak enerji, CO2 ve su gibi kaynakları daha az kullanır. Giysilerimizin daha uzun süre kullanılması ve sıfır atık üretimi, Odor Crunch'ı sürdürülebilir bir seçim haline getiriyor.• Değişimi yönlendirin – Polygiene Odor Crunch, tüketicilerin giysilerini daha az yıkamasını sağlayarak tüketici davranışında bir değişikliği teşvik eder. Bu daha az kullanım anlamına gelirkaynaklar ve daha sonra yeniden satılabilen daha uzun ömürlü giysiler olur.• Hayatı kolaylaştırın – Daha az yıkama ve yıkama süresi, bunun yerine sevdiğiniz şeyleri yapmak için zaman demektir.

Polygiene 
Odor Crunch etkiyi ikiye katlar !

Polygiene Odor Crunch© kumun ana maddesi olan silikadan
oluşur. Odor Crunch partikülleri, 2 aşamalı bir süreçte kokuları
etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Saldırgan koku oksijen, nitrojen
ve kükürt içeren moleküllerden oluşur ve bu koku molekülleri
Odor Crunch'ta modifiye edilmiş silika partiküllerine
yapışacaktır. Bu moleküller emildikten sonra parçalanacaklar ve
rahatsız edici koku kalıcı olarak ortadan kaldırılacaktır.

bottom of page